lodz z lotu ptaka

Promocja firmy w Internecie stanowi obecnie kluczowy element działalności marketingowej niemal każdej firmy. W dobie internetu coraz więcej towarów i usług jest sprzedawanych przez sieć. Również branże, które jeszcze niedawno działały poza światem wirtualnym zaczynają dostrzegać jak atrakcyjnym kanałem promocji i dystrybucji jest internet. Obecnie trudno sobie wyobrazić firmę, która nie miała by własnej strony internetowej. Jednak samo posiadanie strony nie jest wystarczające by w pełni wykorzystać potencjał rozwoju drzemiący we współczesnych technikach e-marketingowych.

„Strona internetowa firmy to jeden z jej najważniejszych zasobów.Wymaga więc poświęcenia jej szczególnej uwagi.”

Działania promocyjne prowadzone w internecie, do których zalicza się pozycjonowanie stron (SEO) mają wiele zalet. Jedną z nich jest fakt, że w odróżnieniu od wielu metod tradycyjnych, marketing internetowy pozwala często na ścisłe mierzenie rezultatów oraz zwrotu z inwestycji. Pieniądze wydane na reklamę możemy łatwo przeliczyć na odwiedziny na naszej stronie, a te na zrealizowaną za pośrednictwem formularza online sprzedaż. Kolejną zaletą e-marketingu jest możliwość wykorzystania go aby dotrzeć do osób faktycznie zainteresowanych konkretną ofertą. Zamiast kierować reklamę do wszystkich, lepiej przekazać ją osobom szukającym już w internecie tego, co oferujemy. Przedstawienie im naszej oferty będzie z pewnością znacznie skuteczniejsze.

Pozycjonowanie stron wiąże się jednak także z pewnymi zagrożeniami – niewłaściwie prowadzone działania, które naruszają wytyczne Google mogą doprowadzić do ukarania strony i obniżenia jej w rankingu a nawet do całkowitego usunięcia jej z wyników wyszukiwania. Właśnie dlatego tak ważne jest, by opiekę nad stroną powierzyć profesjonalistom, którzy nie sięgną po niewłaściwe metody (które mogą co prawda dać rezultaty, ale jedynie na krótką metę) i będą w jasny i przejrzysty sposób informować o prowadzonych przez siebie działaniach.

Przedsiębiorcy stoją więc przed trudnym wyborem, w którym chcielibyśmy im pomóc. Aby ułatwić to zadanie postanowiliśmy zaprezentować kilka firm SEO działających na terenie Łodzi. Dzięki temu będą Państwo mogli w wygodny sposób porównać ich zakres działalności oraz zdecydować, której z nich warto powierzyć działania związane z pozycjonowaniem w Internecie.

Poniżej prezentujemy przykładowe agencje SEO w Łodzi:

 


venti logo

Agencja interaktywna Venti (https://www.venti.pl) to agencja posiadająca duże doświadczenie we współpracy z klientami w różnych branżach. Zajmuje się kompleksowo działaniami z zakresu e-marketingu oferując szeroki wachlarz usług dopasowany do potrzeb poszczególnych klientów. Usługi świadczone przez Venti to m.in. projektowanie stron WWW, pozycjonowanie stron (SEO), kampanie linków sponsorowanych (SEM), marketing szeptany, organizacja konkursów i gier online oraz programy lojalnościowe.
Klienci i współpraca:   vileda  klientventi2   klientventi3   klientventi4   klientventi5   klientventi6


blueranklogo

Agencja Bluerank (http://www.bluerank.pl/) posiada bogate doświadczenie w dziedzinie marketingu internetowego w Polsce i na świecie. Uczestniczy w wielu branżowych organizacjach, wśród których wymienić należy: IAB, E-Commerce Polska, SEMPO oraz Digital Analytics Association. Agencja Bluerank świadczy m.in. usługi: performance marketing, pozycjonowania (SEO), tworzenia strategii SEM oraz prowadzenia analityki webowej.

Klienci i współpraca:    bluerankklient2   bluerankklient1   bluerankklient5   bluerankklient3   bluerankklient4


mywebsite logo

Zarejestrowana w Łodzi agencja mywebsite.pl (http://mywebsite.pl), działa w obszarze marketingu online oraz webmasteringu. Najważniejsze usługi świadczone przez firmę to projektowanie stron WWW oraz sklepów internetowych, pozycjonowanie, reklama online, audyty SEO i optymalizacja stron oraz obsługa Social Media. Agencja współpracuje z szeroką grupą klientów, do których zaliczają się zarówno większe, jak i mniejsze przedsiębiorstwa.

Klienci i współpraca:       mywebklient1 mywebklient2 mywebklient3 mywebklient4 mywebklient5 mywebklient6


fineperformance logo

Fine Performance (http://www.fineperformance.pl) to Agencja Performance Marketingu z siedzibą w Łodzi, zajmująca się szeroko pojętym marketingiem online. Wśród usług świadczonych przez firmę wymienić należy: pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych, kampanie linków sponsorowanych, content marketing, analityka WWW oraz e-mail marketing.

Klienci i współpraca: fpklient1 fpklient2 fpklient3 fpklient4 fpklient5


funky media logo

Łódzka agencja interaktywna FunkyMedia (http://funkymedia.pl/) posiada wieloletni staż na rynku e-marketingu. Usługi świadczone przez Funkymedia są kompleksowe, pozwalając firmom na zbudowanie swojej marki w internecie oraz promocję oferowanych przez siebie produktów i usług. Do działań prowadzonych przez agencję zalicza się m.in: tworzenie stron i sklepów internetowych, projektowanie elementów identyfikacji wizualnej, pozycjonowanie (SEO) a także kampanie linków płatnych (SEM).


atomlogo

Agencja Atom (http://www.atom.lodz.pl) to agencja marketingu internetowego oferująca swoim klientom szereg usług z zakresu promocji biznesu w internecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze szerokiego wachlarza firm są w stanie dostarczać rozwiązania dopasowane do budżetów oraz założeń poszczególnych kampanii promocyjnych. Agencja oferuje tworzenie stron WWW, usługi z zakresu SEO, tworzenie identyfikacji wizualnej oraz prowadzenie działań ePR.

Klienci i współpraca: atomkklient1 atomkklient2 atomkklient3 atomkklient4 atomkklient5 atomkklient56


edeallogo

Agencja Edeal (http://edeal.pl) oferuje usługi z szerokiego zakresu. Duży nacisk kładą na rozwiązania oraz doradztwo IT dla firm, w ich ofercie znajdują się jednak także tworzenie stron internetowych oraz SEO i SEM. Misją firmy jest pomoc w rozwoju biznesów klientów poprzez kompleksową obsługę potrzeb związanych z IT oraz marketingiem internetowym. Kluczowymi obszarami dla firmy jest skuteczność realizowanych dla klientów projektów (zarówno w ramach tworzenia nowych rozwiązań, jak i promocji już istniejących) oraz satysfakcja i zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy.

Klienci i współpraca: edealklient6 edealklient5 edealklient4 edealklient3 edealklient2 edealklient1


venaprojects logo

Agencja internetowa Vena Projects (http://www.venaprojects.pl/) to firma oferująca przedsiębiorcom możliwość uzyskania całościowej obsługi związanej z obecnością firmy w internecie. Zaczynając od tworzenia funkcjonalnych serwisów WWW, przez opracowanie identyfikacji wizualnej a na pozycjonowaniu firmowego serwisu kończąc. Vena Projects do każdego klienta podchodzi indywidualnie, opracowując strategię działania dopasowaną do jego potrzeb. Firma charakteryzuje się partnerskim podejściem oraz elastycznością w obsłudze podmiotów dysponujących zróżnicowanymi budżetami.


Jeśli nadal nie jesteś w stanie podjąć decyzji dotyczącej wyboru agencji SEO, lub masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy ci rozważyć wszystkie za i przeciw:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości